Konkurs "Muzyczne Inspiracje"

23 Kwietnia 2016 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie odbył się Regionalny Festiwal „Muzyczne Inspiracje” 2016 r.

Laureaci – grupa I

Błaszczak Anna kl. II 6 lcn

Burdan Oliwia kl. II 6 lcn

Przygotowane przez panią Elżbietę Kulpę

 

Wyróżnienie – II ˚

Stęplowska Karolina kl. I 6 lcn

Przygotowana przez panią Annę Czekaj

 

Laureaci – grupa II

Szyszkowski Igor kl. III 6 lcn

Przygotowany przez  panią Annę Czekaj

Zwolak Michał kl. III 6 lcn

Przygotowany przez panią Elżbietę Kulpę

 

Wyróżnienie – II ˚

Szadura Alicja kl. IV 6 lcn

Przygotowana przez panią Annę Czekaj

 

GRATULACJE !!!

XV Regionalny Konkurs Pianistyczny w Radzyniu Podlaskim

22 kwietnia 2016 r. uczniowie klasy fortepianu – Oliwia BurdanII 6 l.c.n. przygotowana  przez paniąElżbietę Kulpę zajęła II miejsce  (w grupie I)  oraz Igor Szyszkowski  III 6 l.c.n otrzymał wyróżnienie (w grupie II) przygotowany przez paniąAnnę Czekaj  na  XV Regionalnym Konkursie Pianistycznym dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Radzyniu Podlaskim.

GRATULUJEMY !!!

Wyróżnienie dla Jazz Combo

Jazz Combo PSM I i II ST. Im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie    

W składzie:  Paulina Sobstyl - saksofon altowy,

Patrycja Słotwińska – flet,

Adrian Kaproń – trąbka, Tomasz Rudzki – puzon,

Maciej Sypetkowski – fortepian,

Joachim Kawęcki – gitara basowa,  Paweł Galewski - perkusja

Wzięło udział w finale Ogólnopolskiego konkursu zespołów jazzowych w ramach

 XI Hanza Jazz Festiwal w Koszalinie 24.10.2015

Otrzymując wyróżnienie i puchar jako jeden z trzech nagrodzonych zespołów

GRATULACJE

dyplom


 

"Mistrz Twardowski"

22 marca 2016 r. uczennice Anna Baran zajęła I miejsce- dyplom i Natalia Soczyńska zajęła  III miejsce- dyplom, przygotowane przez panią Annę Tryniecką na V II Regionalnym Konkursie Monograficznym poświęconego życiu i twórczości Romualda Twardowskiego  „Mistrz Twardowski” w kategorii teoretycznej w Puławach.

Gratulujemy!!!

Konkurs Młodych Pianistów

 

1 czerwca 2015 r. uczennica klasy fortepianu - Gabriela Klus IV 6 l.c.n.  zajęła III miejsce  (w grupie II) przygotowana przez panią Idę Bednarczyk-Siwek  na 

VI Międzyszkolnym Konkursie Młodych Pianistów w Tomaszowie Lubelskim.

 

1 czerwca 2015 r. uczniowie klasy fortepianu – Igor Szyszkowski II 6 l.c.n.  zajął  II miejsce  (w grupie I) ,Agata Wójcik II 6 l.c.n. zajęła  III miejsce ( w grupie I) i Alicja Szadura III 6 l.c.n  otrzymała wyróżnienie (w grupie II),przygotowane przez panią Annę Czekaj  na  VI Międzyszkolnym Konkursie Młodych Pianistów

w Tomaszowie Lubelskim .

1 czerwca 2015 r. uczniowie klasy fortepianu – Michał Zwolak II 6 l.c.n.  zajął I miejsce  (w grupie I) , Michał Bałabuch I 4 l.c.n. zajął II miejsce (w grupie I) , Oliwia Burdan   I 6 l.c.n zajęła III miejsce (w grupie I), Anna Błaszczak I 6 l.c.n. otrzymała wyróżnienie ( w grupie I)  i Oliwia Chodun II 6 l.c.n. otrzymała wyróżnienie ( w grupie I) , przygotowane przez panią Elżbietę Kulpę  na  VI Międzyszkolnym Konkursie Młodych Pianistów w Tomaszowie Lubelskim .

GRATULUJEMY!!!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia 
im. Witolda Lutosławskiego
w Krasnymstawie
ul.Okrzei 10,
22-300 Krasnystaw
tel. +48 82 576 44 40
NIP: 564-12-98-214