Muzyczne Inspiracje 2019

30 marca 2019 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie odbył się Regionalny Festiwal „Muzyczne Inspiracje”

Laureat w grupie III

Anna Błaszczak kl. V 6 lcn

Przygotowana przez panią Elżbietę Kulpę

 

Wyróżnienie – I ˚ w grupie III

Martyna Liśkiewicz  kl. VI 6 lcn

Przygotowana przez panią Idę Bednarczyk-Siwek

 

Wyróżnienie – II ˚ w grupie II

 Karolina Stęplowska kl. IV 6 lcn

Przygotowana przez panią Annę Czekaj

 

Wyróżnienie – II ˚ w grupie I

 Arkadiusz Magier kl. II 6 lcn

Przygotowany przez panią Idę Bednarczyk-Siwek

 

 

GRATULACJE !!!

IX Lubelski Turniej Muzyki i Wiedzy

Na IX Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy w Lublinie, który odbył się w dniach 29-30 listopada 2018 r. uczennica Aleksandra Pieróg kl. III 6 l.c.n. przygotowana przez panią Jadwigę Hunek zajęła II miejsce w grupie
I dętej.

GRATULACJE !!!

IV Konkurs Gitarowy w Lublinie

17 czerwca 2018r. uczeń Kryspin Wrona z klasy 2 6l.c.n. zajął III miejsce w drugiej grupie wiekowej na IV Konkursie Gitarowym im. Marka Sokołowskiego w Lublinie.
Uczeń w klasie gitary pana Tomasza Kwaśniewskiego.

Serdecznie gratulujemy!!!

I KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH w Lublinie

Na I Konkursie Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego w Lublinie, który odbył się w dniach 18-19 czerwca 2018 r. uczniowie z klas :

 Klarnetu

  •    Anna Baran z kl. I PSM II st. zdobyła II MIEJSCE (I miejsca nie przyznano)
  •      Klaudia Mazurek z klasy V PSM II st. zdobyła WYRÓŻNIENIE II st.

Uczennice przygotował pan Damian Szymczak, który otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia, na fortepianie towarzyszył pan Kamil Turczyn, który otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament.

Puzonu

  •          Tomasz Złomańczuk z kl. I PSM I st. zdobył II MIEJSCE

Ucznia przygotował pan Zdzisław Szymajda, który otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia.

I Włodawskie Przesłuchania Fletowe

8 czerwca 2018r.  na I Włodawskich Spotkaniach Fletowych

 

Aleksandra Pieróg z klasy II 6lcn zajęła I miejsce - przygotowanie pani Jadwiga Hunek

Amelia Magier z klasy II 4lcn zajęła II miejsce - przygotowanie pani Zyta Krużel

Magdalena Misztal z klasy I 6lcn - złote wyróżnienie - przygotowanie pani Zyta Krużel 

 

GRATULACJE!!!

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia 
im. Witolda Lutosławskiego
w Krasnymstawie
ul.Okrzei 10,
22-300 Krasnystaw
tel. +48 82 576 44 40
NIP: 564-12-98-214