Absolwenci

2016 I stopień

  • Bojarczuk Maria – skrzypce
  • Ciołek Amelia – fortepian
  • Knapczyk Olga – fortepian
  • Marczewska Marta – skrzypce
  • Miścisz Patryk – perkusja
  • Palonka Joanna – skrzypce
  • Romańska Kornelia – fortepian
  • Soczyńska Natalia – skrzypce
  • Wojtyna Wiktoria – skrzypce
  • Żuk Katarzyna – gitara

 

2016 II stopień

  • Baran Krzysztof – wiolonczela
  • Ćwir Izabela- flet
  • Dzik Amanda – fortepian
  • Gontaro-Bazalar Sara – wiolonczela
  • Słotwińska Monika – skrzypce
  • Sobstyl Paulina - saksofon
  • Sypetkowski Maciej – klarnet

 

2015  I stopień

  • Banaszuk Weronika - perkusja
  • Chodun Karolina – fortepian
  • Czerwonka Daria - flet
  • Goworek Olga - skrzypce
  • Iwańczuk Agata – fortepian
  • Janowska Magdalena – fortepian
  • Kędra Marcelina – skrzypce
  • Kielech Karina - flet
  • Kielech Klaudia – wiolonczela
  • Kneć Agata - wiolonczela
  • Kokuszko Inga - gitara
  • Kowal Katarzyna - wiolonczela
  • Maciąg Eliza - gitara
  • Nowacki Michał – fortepian
  • Tracz Iga - wiolonczela
  • Wojewoda Julia – skrzypce
  • Wolanin Karol – fortepian
  • Złamańczuk Maja – gitara
  • Żybała Aleksandra – skrzypce

 

2015  II stopień

  •  Grobelna Roksana – skrzypce
  • Knieć  Aleksandra – saksofon  
  • Piątkowska Katarzyna – skrzypce 
  • Piłat Paulina - flet

 

2014 I stopień

  • Drygasiewicz Wiktoria – fortepian
  • Dzik Sandra – fortepian
  • Kędra Zofia – fortepian
  • Wolanin Aleksandra – fortepian
  • Błaziak Julia – skrzypce
  • Łobodzińska Elwira – skrzypce
  • Oszust Luiza – skrzypce
  • Mataczyńska Martyna – skrzypce
  • Żaba Patrycja – skrzypce
  • Mazur Monika – flet
  • Bielawski Jakub – fortepian
  • Bałuka Natalia – fortepian
  • Galewska Kinga – fortepian
  • Banach Wiktoria – gitara
  • Idzik Franciszek – gitara
  • Suchorab Kamila – gitara
  • Korzeniowski Arkadiusz – skrzypce
  • Galewski Karol – kontrabas
  • Idzik Katarzyna – flet
  • Muda Katarzyna – saksofon
  • Rawiak Jan – trąbka

2014 II stopień

  • Malec Karolina – gitara
  • Hać Katarzyna - flet

 

2013 I stopień

  • Dzik Klaudia – skrzypce
  • Grabek Julia – skrzypce
  • Karauda Patrycja – skrzypce
  • Maciejewska Magdalena – flet
  • Szymczyk Aleksandra – flet
  • Szewczyk Weronika – flet
  • Galewski Paweł – perkusja
  • Lesiuk Kinga – fortepian
  • Wysocka Kamila – fortepian
  • Suszek Łukasz – akordeon
  • Pędzińska Ewa – altówka
  • Ciepiel Kinga – wiolonczela
  • Iskra Oliwia - flet
  • Parada Agata – flet
  • Dubaj Anna – klarnet
  • Mazurek Klaudia – klarnet

2013 II stopień

  • Maciejewska Agata – skrzypce
  • Chmielewski Jakub – trąbka
  • Czapla Sylwia – skrzypce
  • Mieśnik Konrad – perkusja

2012 I stopień

  • Baran Małgorzata – skrzypce
  • Choręgiewicz Anna – gitara
  • Czerwonka Angela – flet
  • Czerwonka Paula – skrzypce
  • Daniluk Barbara – flet
  • Mazur Patryk – akordeon
  • Mazurek Łukasz – trąbka
  • Kleban Kacper – trąbka
  • Piątkowski Paweł –fortepian
  • Piłat Zuzanna – skrzypce
  • Siewak Natalia – skrzypce
  • Skiba Daria – flet
  • Wiącek Eryk – gitara
  • Wiórko Mikołaj – fortepian
  • Wyrostek Natalia – flet

2012 II stopień

  • Toruń Karol- trąbka
  • Bereza Maksymilian – trąbka
  • Mieśnik Natalia – altówka
  • Królicka Dominika – saksofon
  • Mirosław Janusz – saksofon
  • Marczuk Anna – fortepian
  • Łobodzińska Ewa - skrzypce


2011 I stopień

  • Drapsa Maciej – gitara
  • Jabłońska Agata – gitara
  • Knapczyk Magdalena – skrzypce
  • Lipa Angelika – flet
  • Bałabuch Michał – klarnet
  • Figlarski Szymon – trąbka
  • Bęcal Bartłomiej – perkusja
  • Fornal Michał – skrzypce
  • Mazurek Justyna – fortepian
  • Świetlicka Justyna – fortepian


2011 II stopień

  • Buk Dariusz – puzon
  • Kurys Daniel – akordeon
  • Salitra Jakub – saksofon
  • Borys Marcin - akordeon


2010 I stopień

  • Dąbrowska Dominika – akordeon
  • Grabczak Weronika – gitara
  • Misiura Anna – gitara
  • Baran Krzysztof – wiolonczela
  • Szczupak Edyta – wiolonczela
  • Ćwir Bartosz – kontrabas
  • Ćwir Izabela – flet
  • Góźdź Piotr – trąbka
  • Dzik Amanda – fortepian
  • Krawiec Bartłomiej – fortepian
  • Krawiec Marcin – fortepian
  • Kot Anna – fortepian
  • Kowalczyk Dominika – fortepian
  • Sikorska Nadia – fortepian
  • Bojar Magdalena – saksofon
  • Słotwińska Monika – skrzypce

2010 II stopień

  • Górny Marcin – puzon
  • Rogalska Aleksandra – flet
  • Trumiński Mirosław – trąbka
  • Weremko Rafał – skrzypce
  • Wilk Anna – flet
  • Ziarko Paulina – fortepian
  • Mazurek Michał – perkusja
  • Liśkiewicz Izabala – skrzypce
  • Zwolak Małgorzata – fortepian



2009 I stopień

  • Antoniak Jakub – fortepian
  • Bieniek Klaudia - fortepian
  • Bukowska Paulina – fortepian
  • Dzida Natalia – fortepian
  • Grabiec Monika – fortepian
  • Kafarska Dagmara – fortepian
  • Żydziak Dominika – fortepian
  • Grobelna Roksana – skrzypce
  • Żaba Patrycja – skrzypce
  • Grabiec Paulina – fortepian
  • Antyga Natalia – fortepian
  • Terpiłowski Marcin – akordeon
  • Czemerys Paulina – gitara
  • Jabłoński Arkadiusz – gitara
  • Salitra Dominik – gitara
  • Piątkowska Katarzyna – skrzypce
  • Hać Katarzyna – flet
  • Koziej Wojciech – saksofon
  • Malec Konrad – perkusja

2009 II stopień

  • Motyka Tomasz Marcin - perkusja
  • Bartnik Andrzej – tuba
  • Woźniak Jarosław – trąbka
  • Stefański Paweł Mateusz – fortepian


2008 I stopień

  • Policha Paweł – fortepian
  • Pekar Joanna – fortepian
  • Sokołowska Katarzyna – fortepian
  • Wacławik Helena – fortepian
  • Wróbel Gabriel – fortepian
  • Wesołowska Ewelina – fortepian
  • Malec Karolina – gitara
  • Bałabuch Paweł – akordeon
  • Tkaczyk Adrianna – gitara
  • Gleń Gabriela – flet
  • Gwarda Magdalena – flet
  • Orzechowska Agata – flet
  • Sawa Iwona – puzon

2008 II stopień

  • Baran Arkadiusz Michał – trąbka
  • Frącek Magdalena – skrzypce
  • Mazurek Agnieszka Anna – saksofon
  • Sieniawska Monika Joanna – flet

2007 I stopień

  • Janiczuk Patrycja - fortepian
  • Kruk Karina - fortepian
  • Marucha Paulina - fortepian
  • Stojańska Magdalena - fortepian
  • Woźniak Adrian - fortepian
  • Jakubowska Aleksandra - gitara
  • Bojarska Monika – skrzypce
  • Czapla Sylwia – skrzypce
  • Maciejewska Agata – skrzypce
  • Ruszniak Aleksandra – flet
  • Wróbel Jacek – trąbka
  • Malczewski Mateusz – akordeon
  • Kleban Emil – gitara
  • Kleban Ewelina – gitara
  • Pomarańska Justyna – gitara
  • Smerdel Monika – gitara
  • Wacławik Eliza – flet
  • Kazanowska Agnieszka – flet
  • Wal Patrycja – flet
  • Petla Małgorzata – gitara


2007 II stopień

  • Klus Łukasz – puzon
  • Stefańczyk Grzegorz – perkusja
  • Wróbel Katarzyna – flet
  • Aneta Ciechan – fortepian



2006 I stopień

  • Chałubiński Michał - fortepian
  • Kyc Katarzyna - fortepian
  • Marczuk Anna - fortepian
  • Matczuk Agata - fortepian
  • Pawluk Aleksandra - fortepian
  • Smotryś Paweł - fortepian
  • Toruń Karol - fortepian
  • Marczuk Łukasz - gitara
  • Darmochwał Katarzyna – skrzypce
  • Lewandowska Aleksandra – skrzypce
  • Łobodzińska Monika – skrzypce
  • Mazurkiewicz Aleksandra – skrzypce
  • Mieśnik Natalia – skrzypce
  • Suchorab Magdalena – flet
  • Berbeć Karolina – flet
  • Potręć Monika – flet
  • Wójcik Sebastian – saksofon


2006 II stopień

  • Brodowski Wojciech – skrzypce
  • Marczewska Anna – flet
  • Salitra Mateusz Łukasz – perkusja
Rok 2005

I stopień
  • Grzesiak Katarzyna - fortepian
  • Łukasik Monika - fortepian
  • Prus Karina - fortepian
  • Salitra Jakub - fortepian
  • Świeciński Patryk - fortepian
  • Borys Marcin - akordeon
  • Dudziński Paweł - akordeon
  • Kuśnierz Jacek - akordeon
  • Kurys Daniel - akordeon
  • Grochecki Grzegorz - gitara
  • Czarniecka Magdalena - skrzypce
  • Turzyniecka Kamila - skrzypce
  • Wilczyńska Beata - skrzypce
  • Wójcik Michał - skrzypce
  • Kowalczyk Karol - klarnet
  • Oleszczuk Dominika - klarnet
II stopień
  • Młynek Alicja - fortepian
  • Wójcik Grzegorz - saksofon
  • Kondracki Bartłomiej - rąbka
  • Mazurek Kamil - perkusja
 
Rok 2004

I stopień
  • Tokarczyk Małgorzata - fortepian
  • Wróbel Agata - fortepian
  • Ziarko Paulina - fortepian
  • Liśkiewicz Izabela - skrzypce
  • Stempkowska Jagoda - skrzypce
  • Sroczyński Adrian - skrzypce
  • Weremko Rafał - skrzypce
  • Wójcik Ewa - skrzypce
  • Daniel Eliza - flet
  • Rogalska Aleksandra - flet
  • Wilk Anna - flet
  • Majkut Łukasz - saksofon
  • Trumiński Mirosław - trąbka
  • Suryś Bartłomiej - perkusja
  • Orłowski Michał - gitara
  • Policha Agnieszka - gitara
II stopień
(pierwsi absolwenci II stopnia)
  • Kicińska Bogna - skrzypce
  • Morelowski Wojtek - trąbka
  • Niewiadomski Paweł - puzon
  • Pieczykolan Piotr - puzon
  • Adam Wierzchowski - saksofon
Rok 2003

I stopień
  • Wdowicz Angelika - saksofon
  • Stojański Michal - trąbka
  • Ruszniak Przemysław - perkusja
  • Berdzik Monika - gitara
  • Ruszniak Anna - gitara
  • Guziuk Katarzyna - fortepian
  • Grzywna Magdalena - fortepian
  • Kosior Małgorzata - fortepian
  • Lewandowska Katarzyna - fortepian
  • Łaba Ewelina - fortepian
  • Moń Wojciech - fortepian
  • Petla Justyna - fortepian
  • Podkowiak Ilona - fortepian
  • Witka Piotr - fortepian
  • Włodarska Anna - fortepian
  • Zwolak Małgorzata - fortepian
  • Kargul Ewa - akordeon
  • Soczyński Rafał - akordeon
  • Romańczuk Joanna - skrzypce
  • Szafran Elżbieta - skrzypce
  • Wolszczyk Agnieszka - skrzypce
  • Kawęcka Małgorzata - gitara
  • Kołtun Mateusz - gitara
 
Rok 2002
  • Kister Krzysztof - fortepian
  • Nowak Dariusz - akordeon
  • Kołtun Paweł - klarnet
  • Baran Arkadiusz - trąbka
  • Zwolak Daniel - perkusja
  • Gruszka Anna - gitara
  • Antoniak Agnieszka - fortepian
  • Kyc Michał - fortepian
  • Mazurek Agnieszka - fortepian
  • Motyka Aleksandra - fortepian
  • Orłowski Radosław - fortepian
  • Pełczyński Cyprian - fortepian
  • Sawczuk Anna - fortepian
  • Czerw Emil - akordeon
  • Piaseki Łukasz - akordeon
  • Rubaj Aneta - akordeon
  • Dzwonek Julita - skrzypce
  • Frącek Madaena - skrzypce
  • Włoch Magdalena - skrzypce
  • Pucek Michał - trąbka
  • Motyka Tomasz - perkusja
  • Orzechowska Amelia - gitara
  • Petla Agnieszka - gitara
  • Pomian Ilona - gitara
  • Żywot Joanna - gitara
Rok 2001
  • Wójcik Agata - fortepian
  • Bijata Anna - fortepian
  • Błędkowski Łukasz - fortepian
  • Ciechan Aneta - fortepian
  • Witka Paweł - fortepian
  • Wróbel Katarzyna - fortepian
  • Pacyk Marcin - akordeon
  • Wsolowski Tomasz - akordeon
  • Matysiak Nina - flet
 
Rok 2000
  • Pomian Małgorzata - fortepian
  • Marczewska Anna - fortepian
  • Zwolak Karina - fortepian
  • Ortyl Aleksandra - flet
  • Pawelec Iwona - flet
  • Czwórnóg Jacek - klarnet
  • Salitra Łukasz - perkusja
  • Brodowski Wojciech - skrzypce
  • Kiljan Anna - flet
  • Zadrąg Malwina - flet
  • Banach Jarosław - saksofon
  • Gołębiowska Bożena - perkusja
Rok 1999
  • Antoniak Jagoda - fortepian
  • Kwiatoz Marta - fortepian
  • Młynek Alicja - fortepian
  • Prus Katarzyna - fortepian
  • Szymaniak Bartłomiej - akordeon
  • Bartoszewicz Łukasz - saksofon
  • Szymaniak karolina - skrzypce
  • Kondracki Bartłomiej - trąbka
  • Motyka Paweł - tuba
  • Sadowska Justyna - flet
  • Grochecka Magdalena - saksofon
  • Miścior Blanka - saksofon
  • Wójcik Grzegorz - saksofon
  • Mazurek Kamil - perkusja
  • Niewiadomski Paweł - trąbka
  • Jović Sasza - klarnet
  • Pochylczuk Joanna - akordeon
  • Tomaszewska Elżbieta - skrzypce
  • Jakubiec Hubert - gitara
  • Tomaszewska Joanna - Gitara
 
Rok 1998
  • Błoniarz Anna - fortepian
  • Żynkowska Anna - fortepian
  • Kasprzak Barbara - skrzypce
  • Kicińska Bogna - skrzypce
  • Pawelec Małgorzata - skrzypce
  • Boruchowski Jakub - saksofon
  • Wlizło Tomasz - fortepian
  • Skubisz Tomasz - akordeon
  • Piróg Magdalena - flet
  • Płowaś Katarzyna - flet
  • Chwała Ireneusz - akordeon
Rok 1997
  • Badach Maciej - trąbka
  • Kuźmicka Marzena - waltornia
  • Miciuła Andrzej - perkusja
  • Miedziak Joanna - flet
  • Stępień Justyna - flet
  • Wolski Andrzej - klarnet
  • Wojtowicz Anita - fortepian
  • Czwórnog Anna - skrzypce
  • Kłosowska Katarzyna - gitara
  • Oleńko Katarzyna - fortepian
 
Rok 1996
  • Borys Katarzyna - fortepian
  • Cichosz Emilia - skrzypce
  • Chwała Wojciech - akordeon
  • Delikat Grzegorz - klarnet
  • Dębska Katarzyna - fortepian
  • Derewecki Adam - fortepian
  • Kicińska Agata - fortepian
  • Kidyba Monika - fortepian
  • Korowaj Tomasz - akordeon
  • Lalka Angelika - fortepian
  • Oleśniewicz Anna - skrzypce
  • Oleśniewicz Anna - fortepian
  • Policha Anna - fortepian
  • Smerdel Sebastian - akordeon
  • Ścibak Małgorzata - fortepian
  • Szeremet Krzysztof - akordeon
  • Tokarczyk Eliza - fortepian
  • Wróbel Magdalena - fortepian
  • Cichosz Karol - akordeon
  • Dobosz Piotr - klarnet
  • Michalak Marcin - akordeon
  • Pastuszak Monika - gitara
  • Sakłak Agnieszka - flet
Rok 1995
  • Czaban Jacek - akordeon
  • Drapsa Artur - klarnet
  • Dobosz Ewelina - fortepian
  • Kulbaka Monika - fortepian
  • Kulbaka Tomasz - klarnet
  • Kura Marcin - saksofon
  • Marczewska Agata - fortepian
  • Miedziak Rafał - akordeon
  • Olchowska Gabriela - fortepian
  • Panasiewicz Monika - fortepian
  • Sakłak Małgorzata - fortepian
  • Woch Jaromir - fortepian
  • Bazan Katarzyna - fortepian
  • Cyc Edward - akordeon
  • Grabek Grzegorz - akordeon
  • Kalaman Ewa - skrzypce
  • Kluch Barbara - fortepian
  • Łubińska Edyta g - itara
  • Machul Damian - akordeon
  • Pieczykolan Piotr - trąbka
  • Piróg Jolanta - flet
  • Saczko Ewelina - flet
  • Smolira Rafał - saksofon
  • Stefańczyk Grzegorz - akordeon
 
Rok 1994
  • Harasim Justyna - fortepian
  • Kafarska Katarzyna - fortepian
  • Matycz Anna - fortepian
  • Ostrowska Kamila - fortepian
  • Burek Sylwia - fortepian
  • Dąbrowska Anna - fortepian
  • Karczmarek Monika - fortepian
  • Kęducińska Agnieszka - gitara
  • Marcinek Katarzyna - skrzypce
  • Marek Edyta - skrzypce
  • Majchrowicz Magdalena - fortepian
  • Orkiszewska Magdalena - fortepian
  • Pawłat Anna - fortepian
  • Rubaj Joanna - skrzypce
  • Sokół Mariusz - saksofon
  • Woch Barbara - fortepian
Rok 1993
  • Błoniarz Agnieszka - fortepian
  • Boruchowska Anna - fortepian
  • Dziedzic Monika - skrzypce
  • GoĄdzińska Magdalena - fortepian
  • Grabowski Jarosław - fortepian
  • Harmas Maja - fortepian
  • Pasierkiewicz Jakub - fortepian
  • Podgórski Paweł - fortepian
  • Rzepka Beata - fortepian
  • Blicharz Edyta - fortepian
  • Dziewulski Marcin - trąbka
  • Małek Małgorzata - fortepian
  • Zacharzyńska Renata - gitara
  • Żuk Agnieszka - fortepian
 
Rok 1992
  • Górna Anna - fortepian
  • Machejus Beata - fortepian
  • Tarnawska Beata - gitara
  • Widz Anna - skrzypce
  • Dziedzic Joanna - akordeon
  • Kaźmierczak Anna - skrzypce
  • Żurek Anna - fortepian
Rok 1991
  • Piróg Tomasz - akordeon
  • Wójcik Tadeusz - akordeon
  • Bobryk Kszysztof - gitara
  • Kafarska Małgorzata - gitara
  • Kaźmierczak Agnieszka - akordeon
  • Martyn Jacek - klarnet
  • Rysak Mariusz - akordeon
  • Szarugiewicz Jacek - trąbka
  • Schab Artur - gitara
  • Zając Mariusz - akordeon
 
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia 
im. Witolda Lutosławskiego
w Krasnymstawie
ul.Okrzei 10,
22-300 Krasnystaw
tel. +48 82 576 44 40
NIP: 564-12-98-214