Plany zajęć

 

 

Rozkład zajęć teoretycznych , chóru oraz orkiestry na rok szkolny 2020/2021

 Podręcznik dla klasy I 6 letni cykl nauczania

Tatiana Stachak,Lidia Florek- Nasz muzyczny elementarz kl.1

Zeszyt w dużą pieciolinię
Zeszyt 16kartkowy w kratkę 
Ołówek, gumka,kredki
STRÓJ RYTMICZNY:
Czarne baletki
Czarny T-shirt 
Czarne długie getry 


Plan zajęć klasy teorii rok szk. 2020/21

Prowadzenie: Ewa Naręgowska

 

Wtorek

13.00-13.45 kształcenie słuchu kl.1

13.50-14.35 kształcenie słuchu kl.1 

 

14.50-15.35  kształcenie słuchu kl.2

15.40-16.25 kształcenie słuchu kl. 2

 

16.40-17.25 rytmika kl.3

 

17.40-18.25 kształcenie słuchu kl 4

18.30-19.15 kształcenie słuchu kl.4

 

Czwartek

13.15-14.00 rytmika kl.1 

14.15- 15.00 rytmika kl.2

 

15.15- 16.00 kształcenie słuchu kl 3

16.05- 16.50 kształcenie słuchu kl 3

 

 

17.05- 17.50 ksztalcenie słuchu kl.5


Plan zajęć klasy teorii rok szk. 2020/21

Prowadzenie: Anna Tryniecka

PONIEDZIAŁEK

 

14.30 – 15.15 – audycje muzyczne kl. V 6 l. c. n.

15.30 - 17.55 – literatura muzyczna i kształcenie słuchu kl. II średnia

18.10 - 19.45 – kształcenie słuchu kl. I średnia gr. 1

 

 

WTOREK

 

13.55 - 15.30 – kształcenie słuchu kl.I 4 l.c.n.

15.45 – 16.30 – literatura muzyczna kl. I średnia

16.35 – 17.20 – zajęcia fakultatywno-wyrównawcze kl. I średnia

17.35 – 20.00 – audycje muzyczne i kształcenie słuchu kl. III 4 l.c.n.

 

 

ŚRODA

 

13,50 – 14.35 – audycje muzyczne kl. IV 6 l.c.n.

14.50 – 16.25 – kształcenie słuchu kl. I średnia gr. 2

16.35 – 19.00 – audycje muzyczne i kształcenie słuchu kl. II 4 l.c.n.

19.15 – 20.00 – kształcenie słuchu kl. III średnia

 

CZWARTEK

 

13.55 – 16.20 – audycje muzyczne i kształcenie słuchu kl. VI 6 l.c.n

16.35 – 19.00 – audycje muzyczne i kształcenie słuchu kl. IV 4 l.c.n

 

19.15 – 20.00 – kształcenie słuchu kl. III średnia


Plan zajęć klasy teorii rok szk. 2020/21

Prowadzenie: Rafał Pudełko

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

14.05 – 14.50

IV Historia muzyki

13.45 – 14.30

IV Historia muzyki

13.40 – 14.25

VI Historia muzyki

14.40 – 15.25

V Historia muzyki

14.55 – 15.40

IV Formy muzyczne

14.35 – 15.20

IV Formy muzyczne

14.35 – 15.20

VI Historia muzyki

15.30 – 16.15

V Formy muzyczne

15.45 – 16.30

IV Kształcenie słuchu

15.25 – 16.10

IV Kształcenie słuchu

15.25 – 16.10

VI Kształcenie słuchu

16.20 – 17.05

V Kształcenie słuchu

16.40 – 17.25

IV Harmonia

16.20 – 17.05

III Harmonia

16.20 – 17.05

V Historia muzyki

17.15 – 18.00

V Harmonia

17.30 – 18.15

IV Harmonia

17.10 – 17.55

III Harmonia

17.10 – 17.55

V Formy muzyczne

18.05 – 18.50

V Harmonia

18.25 – 19.10

II Zasady muzyki

18.05 – 18.50

III Historia muzyki

18.00 – 18.40

V Kształcenie słuchu

19.00 – 19.45

VI Kształcenie słuchu

19.15 – 20.00

II Zajęcia fakultatywne

18.55 – 19.40

III Historia muzyki

18.55 – 19.40

I Zasady muzyki

 











Plan zajęć chóru  rok szk. 2020/21

Prowadzenie: Jadwiga Hunek

(Na zajęcia zapraszam od 7 września według planu )

 

Środa :

 

14.00 - 14.45  - kl. II - 4 l.c.n

 

14.50 - 15.35 - kl. II - 4 l.c.n

 

 

16.30 - 17.15 - kl. III, IV - 4 l.c.n ; V, VI - 6 l.c.n oraz I, II, III średnia

 

17.20 - 18.05 - kl. III, IV - 4 l.c.n ; V, VI - 6 l.c.n oraz I, II, III średnia

 

18.20 - 19.05 - zespół wokalny

 

 

Piątek :

 

16.00 - 16.45 - kl. IV 6 l.c.n

 

 

16.50 - 17.35 - kl. IV 6 l.c.n




Plan zajęć orkiestra – zespoły - rok szk. 2020/21

(składy jak w roku ubiegłym + chętni)

Prowadzenie: Mieczysław Pawelec

 

 

Orkiestra I st.   - środa 15:45 – 16:30/16:40 – 17:35 (sala 2 p.)

Orkiestra II st.  – środa 14:00 – 14:45/14:50 – 15:35(sala 2p.)

 

Big band   - wtorek 17:30 – 18:15/18:20 – 19:05 (Aula 9)

 

Zespół muzyki rozrywkowej –

Wtorek - 19:15 – 20:00 (Aula 9)

Piątek - 15:00 -15:45/15:50 – 16:35 (sala 2 p.)

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia 
im. Witolda Lutosławskiego
w Krasnymstawie
ul.Okrzei 10,
22-300 Krasnystaw
tel. +48 82 576 44 40
NIP: 564-12-98-214